فروش مجموعه کامل فیلم های عباس کیارستمی Abbas Kiarostami

1389/06/19 ساعت 12:56 ق.ظ

 

 

فروش مجموعه کامل فیلم های عباس کیارستمی Abbas Kiarostami

 

1- 10 ده     Ten

بازیگر:مانیا اکبری

2- پشت صحنه فیلم 10

3- A.B.C آفریقا    A.B.C. Africa

4- باد ما را خواهد برد    THE WIND WILL CARRY US

پر از قاب های فوق العاده . با ایده ی ساده ای که چون دیگر کارهایش توصیف زندگی در آن بر هر چیز دیگری غلبه می کند. یک گروه فیلمسازی مستند برای تهیه گزارشی از مراسم ویژه سوگواری به روستایی در کردستان می روند. پیرزنی در حال مرگ است. گروه انتظار مرگ او را می کشند تا بتوانند از مراسم ویژه خبر تهیه کنند. اما اتفاقی پیش بینی نشده به وقوع می پیوندد...

5- بلیط ها     2 دی و ی دی    Tickets

کار مشترک با   کن لوچ و ارمانو المی 

 محصول مشترک  ایتالیا، انگلیس، ایران

6- پنج  

7- ده در ده     

8- خانه دوست کجاست ؟

Where Is The Friend's Home? (Khane-Ye Doust Kodjast?)

جایزه سینمای هنر و تجربه از جشنواره ی آرآر سی(کن)- جایزه موسسه بار کله از جشنواره لوکارنو-جایزه مجمع سینمایی سوییس-دومین جایزه نقدی سینما تک بروکسل  (زیرنویس حک شده چینی دارد) .داستان: دانش آموزی که معمولا مشق شب خود را روی ورق پاره می نویسد توسط معلم تهدید به اخراج از کلاس می شود. پس از تعطیلی کلاس. شاگرد دیگری که در روستای مجاور ساکن است، متوجه می شود دفتر مشق همکلاسی خود را اشتباهی همراه آورده است.

9- زندگی و دیگر هیچ

Life, And Nothing More… (Zendegi Va Digar Hich)

داستان: سه روز پس از زلزله ویرانگر خردادماه 1369 در استان گیلان پدر و پسری برای اطلاع از سلامت احمد و بابک احمدپور - بازیگران خردسال فیلم خانه دوست کجاست؟ - ساخته عباس کیارستمی که ساکن روستاهای رودبار هستند به منطقه زلزله زده می روند. راه بندان جاده اصلی آن دو را ناگزیر می سازد از راه های فرعی به روستاهای ویران شده بروند و از هر رهگذری سراغ احمدپورها را بگیرند....

10- زیر درختان زیتون

Under the Olive Trees ( Zire darakhatan zeyton )

بازیگران:محمد علی کشاورز، فرهاد خردمند

(نسخه منتشر شده در خارج از کشور) ـ (صدا و زبان اصلی فیلم، فارسی است) ـ داستان: کارگرجوانی که در روستایی در اطراف رودبار زندگی می کند به دختری علاقه داشته و از او خواستگاری کرده است. خانواده دختر به این دلیل که کارگر جوان خانه و کاشانه ای از خود ندارد و خود دختر به این علت که جوان سواد ندارد با این ازدواج مخالفت کرده اند. کارگر جوان، که سال ها به کار ساختن برای روستائیان مشغول بوده دل شکسته کارش را رها کرده است. با وقوع زلزله رودبار کلیه خانه ها ویران می شود و والدین دختر در این حادثه زیر آوار می مانند. این بار استدلال جوان برای دختر این است که با وقوع زلزله بسیاری از مردم چون او خانه و کاشانه ای ندارند. اما دختر کماکان از ازدواج با او طفره می رود، تا این که یک گروه فیلمبرداری به روستا می آید تا از وقوع زلزله فیلم بگیرد. دختر و پسر جوان به عنوان بازیگران غیر حرفه ای فیلم انتخاب می شوند، و کارگردان که شاهد کوشش های جوان کارگر برای جلب رضایت دختر است به تصویر کردن ماجرای آن دو علاقمند می شوند...

11- شیرین    Shirin

همه بازیگران زن ایران و  ژولیت بینوش

فیلمی متفاوت از دیگر آثار کیارستمی، باحضور اکثریت بازیگران زن سینمای ایران و ژولیت بینوش. در یک سالن سینما همه بازیگران زن سینمای ایران (تعداد معدودی از مردان) مشغول دیدن فیلمی هستند از صدای فیلم چنین بر می آید داستان خسرو شیرین نظامی است. چون تا پایان فیلم پرده سینما را نمی بینیم بلکه نظاره گر عکس العمل های بازیگران زن سینمای ایران هنگامی که داستان در اوج شادی، اندوه، لحضات عاطفی و جنگ و خشونت و ... قرار می گیرد هستیم.

12- طعم گیلاس     برتده نخل طلای فستیوال کن

Taste Of Cherry (Ta'm E Guilass)

بازیگر:همایون ارشادی

فیلم موضوعی را دستمایه خود قرار داده که موضوعی فراگیر و جهانی است و در همه جای دنیا، مردم و در طول تاریخ، انسان ها با آن دست به گریبان بودند.خودکشی مسئله ای است که بسیاری از فلاسفه هم روی آن بحث کرده اند. شاید تکراری باشد اگر بگوییم آنهایی که بدبین بودند در همان گام نخستین به این نتیجه می رسیدند حالا که باید مُرد، چه بهتر که این مردن را به تأخیر نیندازیم.از نظر مذهب و دین که موضوع کاملاً روشن و واضح است. همانطور که ادیان الهی به یک خدا اعتقاد دارند، همه در گناه و زشت بودن خودکشی اتفاق نظر دارند؛ به عبارتی،چون خدا یکی است پس دستور هم یکی است. شخصیت اصلی فیلم، آقای بدیعی قصد خودکشی دارد. او در بالای تپه ای ، زیر درختی کوچک چاله ای کنده است و به دنبال شخصی می گردد تا بعد از خودکشی او ، روی جسدش خاک بریزد تا جسدش بو نگیرد و توسط کلاغ ها پاره پاره نشود. در این سفر و جستجو او با یک سرباز جوان، یک روحانی میانسال و یک پیرمرد خوش صحبت مذاکره می کند. تا اینکه.... ـ چند جمله از دیالوگ های فیلم: « این چاله رو میبینی اینجا؟ این چاله... فقط توجه کن. صبح زود ساعت شیش میای، دو بار منو صدا میکنی. میگی آقای بدیعی، آقای بدیعی. اگه جوابتو دادم که هیچی، دست منو میگیری میام بیرون. دویست هزار تومن پول تو داشبورد این ماشینه، برمیداری و میری. اما اگه جوابتو ندادم، این بیست تا بیل خاک که اینجاس، میریزی روی من، پولتم اینجاس. برمیداری و میری. »

13- کلوزآپ    Nema-Ye Nazdik (Close Up)

14- گزارش

بازیگر:شهره آغداشلو

15- مسافر    Mossafer

16- مشق شب    Mashgh-e Shab

17- جاده ها    Roads of Kiarostami

جاده ها (راه ها) مجموعه ای از عکس ها و فیلم هایی است که کیارستمی طی 25 سال گرفته و با گویندگی خود کیارستمی می باشد

18- قضیه شکل اول... شکل دوم

First Case, Second Case  (Ghazieh-e Shekl-e Aval, Ghazieh-e Shekl-e Dou Wom)

19- همشهری

20-  مستندی در باره عباس کیارستمی    دو دی وی دی

21- لومیر و کمپانی   Lumiere & Company

تعدادی از کارگردانهای بزرگ سینما به مناسبت صد سالگی سینما ببه یاد برادران لومیر به لوکیشنهای فیلم های لومیر می روند و هر یک یکی از فیلم های کوتاه آنها را دوباره می سازند اما با تجهیزات مدرن و دیدگاه امروزی.کاری مشترک با تئوآنجلو پولس-ویم وندرس -گوستاگاوراس…

22- هر کس سینمای خودش    2 دی وی دی

فیلم در 35 اپیزود ساخته شده.اپیزود مربوط به کیارستمی چند پلان از فیلم شیرین است.در این فیلم کارگردانهایی مثل تئو آنجلو پولوس.جین کمپون.برادران داردنه.دیوید کراننبرگ.ایناریتو گونزالس.آکی کوریسماکی.تاکاشی کیتانو.آندره کانچالوفسکی.کن لوچ.رومن پولانسکی.گاس ون سنت.ویم وندرس.حضور دارد.این بار کارگردانها دوربین را به سمت مخاطبان سینما برگردانده اند و بینندگان سینما را به تصویر می کشند.

23- فیلم های کوتاه عباس کیارستمی   3 دی وی دی

نامه ها1و2-معلم .چند سیماوخاطره-همسرایان-دو راه حل برای یک مسئله-نان وکوچه-زنگ تفریح-رنگها-تجربه

٢۴- بیست انگشت   مانیا اکبری   تهیه کننده کیارستمی

25- کلید   ابراهیم فروزش   فیلمنامه از کیارستمی 

 

26- تجربه   The Experience (Tadjrebeh) 

نخستین فیلم نیمه بلند کیارستمی که بر اساس فیلمنامه ای از امیر نادری در سال 1352 ساخته شد. "تجربه" به عنوان اثری در تداوم "نان و کوچه" و "زنگ تفریح"، بازتاب زندگی یکنواخت و ساکن پسرک نوجوانی به نام محمد است که در تاریک خانه یک عکاسی کار می کند و خواهان رخ دادن تحولی در زندگی عاری از هیجان و خاموش خود است.  کیارستمی در "تجربه"، به دو طریق محمد را در میان چهره های انبوه، اما عمدتاً خاموش جامعه شهری قرار می دهد تا بدین وسیله موضوع تنهایی او را برجسته تر سازد. او از یک سو یک عکاسی را با انبوهی از تصاویر خاموش آویخته به اطراف اتاق، به عنوان محل کار محمد انتخاب می کند و از سوی دیگر او را در آماج بی اعتنایی اطرافیانش قرار می دهد تا از این راه با تداعی مفهوم خانواده، محرومیت پسرک را با تصاویری عاطفی منعکس کند. "تجربه" به همراه "یک اتفاق ساده" ساخته سهراب شهیدثالث سرآغاز مسیری در سینمای ایران شد که طلیعه ظهور آثار ارزشمندی چون "طبیعت بی جان" از شهیدثالث، "ساز دهنی"، "دونده" و "آب، باد، خاک" از امیر نادری و "مسافر" و "لباسی برای عروسی" از کیارستمی را فراهم آورد. 

 

27- لباسی برای عروسی   A Suit for Wedding (Lebassi Baraye Arossi) 

کیارستمی فیلمنامه "لباسی برای عروسی" را با همکاری پرویز دوایی آماده و به سال 1355 آنرا جلوی دوربین برد. "لباسی برای عروسی" درباره رابطه سه گانه سه نوجوان به نام های حسین، محمد و علی است که بر سر یک دست کت و شلوار عروسی ماجراهایی میان آنها در می گیرد که در انتها به خیر و خوشی تمام می شود. "لباسی برای عروسی" از حیث مضمون بیش از هر فیلم دیگری از کیارستمی، با "تجربه" قابل مقایسه است. هر دو فیلم تکه ای از زندگی نوجوانانی را ترسیم می کنند که به سبب شرایط اجتماعی که در آن قرار دارند ناخواسته به بلوغی زودرس می رسند و در پی آن به نوعی از حس تنهایی دست می یابند و دنیایی سرد و خشن آنها را احاطه می کند. اگر "تجربه" نمونه تصویر شده چنین دنیای تلخ و سردی در ذهن کیارستمی باشد که بیان آن نیازمند استفاده ای ناملموس و غریب از زبان سینما است، "لباسی برای عروسی" شکل محسوس و نزدیک به واقعیت چنین دنیایی در محیط زندگی شهری است. به عبارت بهتر، مخاطب در "تجربه" تنها یک بیننده و ناظر بر ماجرا است حال آنکه در "لباسی برای عروسی" می تواند به همذات پنداری صمیمانه ای با شخصیت های داستان دست پیدا کند.  

 

۲۸- ده به اضافه چهار  کاری از خانم مانیا اکبری(بازیگر فیلم ۱۰)

 

تعداد کل مجموعه ۳۴  دی وی دی

قابل پخش در دی وی دی پلیر خانگی و کامپیوتر

  

 

برای خرید اینجا کلیک کنید 


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آثار فوق لیست کامل را دانلود کنید


لیست کامل فیلم ها  را می توانید از اینجا  یا اینجا  دانلود  کنیدفروش فیلم های هنری ایرانی.برای ورود کلیک کنید


فروش مجموعه فیلم های برنده فستیوال کن Cannes Film Festival 


فروش مجموعه فیلم های برنده جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo