X
تبلیغات
زولا

فروش مجموعه فیلم های پیرو پائولو پازولینی Pier Paolo Pasolini

1389/07/05 ساعت 04:27 ق.ظ

 

 

فروش مجموعه فیلم های پیرو پائولو پازولینی Pier Paolo Pasolini 

 

 

١- سالو یا 120 روز در شهر فساد Salò o le 120 giornate di Sodoma زیرنویس فارسی 

 

2- مده آ  Medea  زیرنویس فارسی 

این فیلم با نام « ساحره » نیز شناخته می شود. فیلمی است با همان درون مایه های همیشگی پازولینی که علاقه مندانش آن را خوب تشخیص میدهند.فیلمی مشابه با "ادیپ شهریار"که البته به مراتب کار قویتری نسبت به ادیپ شهریار است.بازیها به مراتب بهتر و ساختار پخته تری دارد.المانها و نشانه های مختص به پازولینی در اکثر دقایق فیلم به چشم میاید.

 

3- ماماروما   MAMMA ROMA زیرنویس فارسی 

فیلم حال و هوا و جغرافیایی مشابه فیلم اولِ درخشان پازولینی، آکاتونه(1961)، را دارد. به رغم قدرت حضور مانیانی و فیلم نامه ی معمولی، مُهر شخصی پازولینی بر فیلم حس می شود. استفاده ی پازولینی از موسیقی آنتونیو ویوالدی شبیه استفاده ی او از باخ در آکاتونه مؤثر است. ـ داستان: با ازدواج «کارمینه» (چیتی)، حامی زن خیابانگردی به نام «مامارُما» (مانیانی)، با یک دختر دهاتی، او از نکبت نجات پیدا می کند تا دوباره به پسر نوجوانش، «اتوره» (گاروفولو) که در روستا بزرگ شده بپیوندد. اما «اتوره» به یک گروه جوانان خلافکار می پیوندد.

 

4- شبهای عربی     Fiore delle mille e una notte, Il (Arabian Night) زیرنویس فارسی 

هزار و یک شب، واپسین قسمت از سه گانه ای(قسمت اول: دکامرون، 1971 و قسمت دوم: داستان های کنتربری، 1972) است که به گفته ی خود پازولینی تلاش برای تجربه ی نوع داستان سرایی قرون وسطایی و گریز از بن بست های قصه گویی معاصر است. نام کامل فیلم « هزار و یک شب: شب های عربی » ـ داستان: کنیزی به نام «زمرد» (پلگرینا) به مردی به نام «نورالدین» (مرلی) فروخته می شود و خیلی زود این دو به یکدیگر علاقه پیدا می کنند. با این همه «بسامِ» خائن «زمرد» را می رباید تا به صاحب اصلی اش بازگرداند و «نورالدین» رهسپار پیدا کردن «زمرد» می شود

 

5- دکامرون   The Decameron (Decameron, Il) زیرنویس فارسی 

 (منو ندارد) - فیلمی که دقت زیای را مطلبه و آگاهی از شرایط اجتماعی و اعتقادی مردم در یک برهه از تاریخ .چرا که درونمایه فیلم انتقاد از مسایلی اینچنینی است که البته با نوعی طنز همراه است و همین طنز باعث میشه که کارگردان ناگزیر به سمت سمبلگرایی و نشانه پردازی برود . همین طنزپردازی نقادانه ذهن را متوجه شباهت هایی بین این اثر و فیلم مهر هفتم ساخته برگمان میکنه .با این تفاوت که ایجاز و اشارات در مهر هفتم به مراتب بیشتر بوده و فیلمی در غایت سمبولیک را ارائه میدهد . ولی دکامرون علیرغم داشتن خصایصی مشابه در نهایت متاثر از واقع گرایی سازنده اش و عناصر واقع گرایانه و پرداختن به مسایلی مثل معاشقه های پیاپی و بی قید وبند و عریانگری با توجه به شباهت های مضمونی این فیلم با مهر هفتم اثری اثری مجزا و شخصی می نماید.

 

۶- ادیپوس شهریار   Oedipus Rex (Edipo Re) زیرنویس فارسی 

در این برگردان شخصی از نمایشنامه ی پُرآوازه ی سوفوکل، پازولینی در صدد خلق توأمان وجوه اساطیری و کهن و هم چنین تفسیرهای روانکاوانه ی جدید از اثر است. فیلم که هنوز دیدنی به نظر می رسد در مراکش جلوی دوربین رفت و در آن از مناظر صحرا و معماری مغربی، برای فضاسازی، به خوبی استفاده شد. ـ داستان: «شاه لایوس» (بارتولی) فرمان می دهد تا پسر نوزادش، «ادیپ» را در صحرا رها کنند. اما چوپانی(داوولی) «ادیپ» را نجات می دهد، به دربار کورنت می برد و «شاه پولیبوس» (بلاشمی) او را به فرزندی می پذیرد. «ادیپ» بزرگ می شود(چیتی) و خیلی زود نیز از پیشگوی معبد دلفی می شنود که روزی پدرش را خواهدکشت و مادرش ازدواج خواهد کرد.

 

٧- انجیل به روایت متی   The Gospel According to St. Matthew (Vangelo secondo Matteo, Il) 

 یکی از بهترین فیلم ها درباره ی زندگی مسیح. بر مبنای روایت «انجیل متی» و با بهره گیری از بازیگران غیرحرفه ای، به سبکی نیمه مستند و غیرقراردادی مثل استفاده از آوازِ مذهبیِ امریکایی. ایفای نقش دوره ی دوم زندگی «مریم» را مادر خود پازولینی به عهده داشته است. ـ داستان: «عیسی مسیح» (ایراتسوکویی) حواریون خود را بر می گزیند و مردم را به سوی خدا می خواند. این امر خشم قدرت مداران را بر می انگیزد، تا آن جا که به دنبال راهی برای دستگیری و محاکمه ی او می گردند...  (زیرنویس ثابت انگلیسی و زیرنویس فارسی قابل انتخاب در سه حالت)

  

٨- عشق و خشم ( فیلم های کوتاه ٢٠٠٠ تومان) 

 

٩- پاریس دوستت دارم (فیلم های کوتاه ٢٠٠٠ تومان) 

 

١٠- قصه های کانتربری 

 

١١- قضیه   Teorema  زیرنویس فارسی 

حمله ی پازولینی به انسجام دروغین نهاد خانواده ی بورژوایی و از برآشوبنده ترین آثار او. تئوریما فیلمی است به غایت زیبا که در آن استادی پازولینی در کار با نور و رنگ و نیز چشم انداز و معماری هویداست. ـ داستان: با ورود غیرمنتظره ی جوان مرموزی (استامپ)به خانه ی «پائولو» (جیروتی) کارخانه دار میلانی، زندگی خانوادگی او دستخوش دگرگونی می شود. جاذبه ی مقاومت ناپذیر جوان بیگانه، تمام اهل خانه را از خود بی خود می کند.

 

١٢- قرارهای عاشقانه Love Meetings زبان اصلی با زیر نویس انگلیسی 

 

١٣- باج گیر   The Scrounger زبان اصلی با زیر نویس انگلیسی  

 

۱۴- پرنده بزرگ پرنده کوچک The Large And Small Birds  زیرنویس فارسی 

 

۱۵- آکاتون   ( 2 دی وی دی )   Accattone  زیرنویس فارسی 

 

۱۶- خوکدانی Porcile  زیرنویس فارسی

 

 

آثار دارای زیر نویس فارسی با کیفیت عالی


قابل پخش در دی وی دی پلیر خانگی و کامپیوتر    

 

 


برای خرید اینجا کلیک کنید 


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آثار فوق لیست کامل را دانلود کنید


لیست کامل فیلم ها  را می توانید از اینجا  یا اینجا  دانلود  کنید


 

 فروش مجموعه فیلم های  فیلم های استنلی کوبریک stanley kubrick

  

فروش مجموعه فیلم های برنده جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان


فروش مجموعه کامل فیلم های الیور استون Oliver Ston


فروش فیلم های هنری ایرانی 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo