فروش مجموعه کامل فیلم های اینگمار برگمان Ingmar Bergman

1389/07/08 ساعت 05:14 ب.ظ

  

 

فروش مجموعه کامل فیلم های اینگمار برگمان Ingmar Bergman 

 

١- فانی و الکساندر   Fanny och Alexander

الف:نسخه زیر نویس فارسی در یک دی وی دی

ب:نسخه اورجینال سوئد در ۳ دی وی دی  زمان فیلم ۶ ساعت همراه با مصاحبه و پشت صحنه فقط زیر نویس انگلیسی دارد.

یکی از آخرین فیلم های استاد برگمان و تا اندازه ای  در کارنامه برگمان فیلم مهمی است که خیلی از منتقدین آنرا بهترین فیلم استاد دانسته اند.

 

2- سارا باند   Saraband

 

٣- پرسونا   Persona

بازیگر:اینگرید برگمن

فیلم پرسونا یا ( نقاب ) یکی از بهترین ودر عین حال سنگینترین کارهای برگمان است. برگمان در این اثر با تکیه بر این موضوع که انسان ممکن است دچار شرایطی شود که احساس کند شخصیت درون و اعتقاداتش با شخصیت خارجی یا همان رفتارش متفاوت است . در واقع دو بازیگر اصلی این فیلم نماد شخصیت های درون و بیرون یک نفر هستند که کاملا با هم تفاوت دارند.و در آخر نیز متوجه میشویم که این بیرون ماست که ما را نمایان میکند ونه درون. از نظر کومپوزوسیون و یا ترکیب بندی نیز جز’ بهترین آثار این استاد سینماست...

 

4- سونات پاییزی   Autumn Sonata (Höstsonaten)

این فیلم نیز از جمله فیلم های عالی برگمان است. این فیلم درباره ی عقده های درونی یک زن میانسال و علت های به وجود آمدن آنهاست. زنی که در سنین کودکی مورد بی توجهی شدید مادرش قرار گرفته و حالا بعد از سالها تمامی خاطرات تلخ را برای مادرش بازگو میکند. بیان جز’ به جز’ احساسات و خاطرات اوا ( اولمان ) بیننده را به تفکر وا میدارد. دو نکته ی فرعی : 1. در این فیلم موسقی متن اصلا وجود ندارد در حالی که موسیقی نقشی اساسی در داستان دارد. 2 . این فیلم آخرین فیلم بازیگر توانای سوئد یعنی اینگرید برگمان است.

 

5- شرم   Shame (Skammen)

 

6- فریادها ونجواها   Cries And Whispers

فیلمی درباره ی درد، یکی از مضمون های مکرر ساخته های برگمان. برگمان بارها از درد گفته است. چه از دردهای روحی مانند رنج های شوالیه در مهر هفتم و چه از درد های جسمی مانند سکوت. این بار اما درد کشیدن موضوع اصلی فیمی از برگمان است و سوال اصلی فیلم را شاید بتوان اینگونه صورتبندی کرد: درد و رنجهای انسانی را چگونه می توان تحمل پذیرتر کرد.

 

7- سکوت   The Silence

از عالی ترین فیلم های برگمان.بین همه ی شخصیتهای فیلم کشش جنسی مشاهده می شود وتنها Ester از اینکه نمی تونه رابطه ی جنسی برقرار کند رنج می کشد.روابط انسانی بسیار عمیق پرداخت شده است.اینکه نیمی از شخصیتهای فیلم زبان یکدیگر رانمی فهمند نشان از عدم درک بسیاری از انسانها از یکدیگر دارد.حتی با دیدی دیگر متوجه پیچیدگی این روابط می شویم چون در فیلم افراد غیر هم زبان شخصیتهارا بیشتر از افراد هم زبان درک می کنند.

 

8- مهر هفتم (برنده نخل طلای کن )   The Seventh Seal ( Det Sjunde inseglet)

برگمان مهر هفتم را بر اساس نمایشی به نام "نقاشی روی چوب" طرح ریزی می کند، برگمان درباره ی درون مایه ی فیلم می گوید "در آن زمان هنوز در مورد ایمان مذهبی شک و تردید زیادی داشتم، دو باور متضادّم را دوشادوش هم قرار دادم و گذاشتم که هر یک به روش خود حقیقت خویش را بیان کند." در واقع شوالیه و ندیمش چنان که خود او نیز اذعان می کند دو پاره ی ذهنیت برگمان هستند، دوپاره ای که در سراسر فیلم جدال شک و ایمان برگمان را بازتاب می دهند. مهرهفتم گرچه در فضای طاعون زده ی قرون وسطایی سده ها قبل می گذرد اما کاملاً جلوه ای از دغدغه های انسان معاصر با خود دارد. انسانی که چونان شوالیه ی بازگشته از جنگ های مقدس صلیبی چونان طاعونیان گرداگردش با تنها حقیقت غیرقابل تکذیب زندگی یعنی مرگ در مواجه شده است؛ و تلاشی تلخ و شکننده را برای یافتن حقیقت ایمان و یافتن معنا و ارزش زندگی پیش می برد مگر بر پوچیِ از هر سو نمایان زندگی غالب گردد. بیهوده نیست که مهر هفتم را اولین اثر کاملاً اگزیستانسیالیستی تاریخ سینما خوانده اند. دیالوگ های فیلم بعضاً بسیار عمیق و تکان دهنده اند. اوج این دیالوگ ها را شاید بتوان سخن گفتن شوالیه با خداوند در محراب کلیسا و شرح تألّمات روحیش دانست. شوالیه جایی در همان اثنا می گوید دعا کردن و سخن گفتن با خداوند مانند حرف زدن با کسی است که در تا ریکی ایستاده و اصلاً به تو جواب نمی دهد و تو تا پایان نیز نمی توانی ببینی آیا واقعاً کسی در تاریکی بوده یا تو با خلأ سخن می گفتی. این تعابیر شوالیه به گونه ی غیر قابل انکاری یادآور سخنان کیرکگارد فیلسوف اگزیستانسیالیست دانمارکی در "ترس و لرز" است آنجا که می گوید: ایمان آوردن به پریدن درون استخر تاریکی می ماند که تو هرگز نمی توانی به ییقین دریابی پر از آب است یا یکسره خالیست.

 

9- ساعت گرگ و میش (ساعت گرگها ) Hour Of The Wolf

ترجمه کلمه به کلمه نام این فیلم «ساعت گرگ» است اما چون منظور از ساعت گرگ همان گرگ و میش در فارسی است لذا به ساعت گرگ و میش ترجمه شده است.

 

10- شب برهنه    The Naked Night (Sunset of a Clown)(Gycklarnas afton)

این فیلم با نام «غروب یک دلقک» یا «افول یک دلقک» نیز شناخته می شود.

 

11- مصائب آنا   The Passion Of Anna (Passion, En)

 

12- صحنه هایی از زندگی زناشویی  Scenes From A Marriage 

  

١٣- توت فرنگی های وحشی   Smultronstället

 

14- فلوت سحر آمیز   The magic Felut

 

15- تابستان با مونیکا   Sommaren med Monika

 

١۶- زنان چشم انتظار   Waiting Women

 

17- همه این زنان   All These Women

 

18- شعبده باز   The Magician (Ansiktet)

این فیلم در ایران با نام « جادوگر » نیز شناخته می شود

 

19- رویای زنان   Reves De Femmes (Kvinnodröm) (Journey Into Autumn)

این فیلم در ایران با نام « رویاها » نیز شناخته می شود.

 

20- رو در رو    2 دی وی دی   Face to Face (Ansikte mot ansikte)

این فیلم در ایران با نام «چهره به چهره» نیز شناخته می شود

 

21- همچون در یک آیینه  Through A Glass Darkly (Såsom i en spegel)

برنده اسکار: بهترین فیلم خارجی زبان. نامزد اسکار: فیلمنامه. ـ این فیلم قسمتی از سه گانه ایمان است که شامل 2 فیلم « نور زمستانی » و « سکوت » نیز هست. ـ داستان: فیلم زن جوانی به نام کارین را مورد توجه قرار می دهد که دارد به ورطه اسکیزوفرنی فرو میرود. او در سرتاسر زندگی اش هرگز عشق انسانی راستین را نشناخته و....

 

22- نور زمستانی   Winter Light ( Nattvardsgästerna )

قسمت دوم از " سه گانه ایمان " اینگمار برگمان ، یعنی " نور زمستانی " یکی از پرطرفدارترین فیلم های او هم هست .(سه گانه ایمان شامل دو فیلم دیگر با نامهای « همچون در یک آینه 1961» و « سکوت 1963» نیز هست. با دیدن سه گانه ایمان دغدغه های برگمان در مورد روح بشر ، خدا ، ترس ها و تردیدهای انسان را درک می کنیم. نور زمستانی چیزی حدود چهار ساعت از زندگی تعداد انگشت شماری از شخصیتهای ساکن منطقه ی روستایی دور افتاده ای در سوئیس را بازگو می گوید. ـ داستان: داستان زندگی عده ای از مردم که هر کدام مشکل خود را دارند. کشیشی که همسرش را از دست داده و خود را دیگر مرده ای متحرک می داند و زندگی را پوچ و غیرقابل تحمل می بیند. زنی که عاشق این کشیش است ولی با بی مهری او روبرو می شود. نوازنده ی کلیسا که کارش را بصورت یک عادت و از روی ناچاری می داند. مردی که با شنیدن دستیابی چینی ها به بمب هسته ای، احساس می کند که دنیا به نابودی کشیده می شود و این فشار روحی، او را به پوچی و افسردگی می کشاند و سرانجام به خودکشی وا می دارد ...

 

23- درسی از عشق   A Lesson In Love (Lektion i kärlek, En)

 

24- چشم شیطان   The Devil's Eye  (Djävulens öga)

 

25- از زندگی عروسک ها   From the Life of the Marionettes (Aus dem Leben der Marionetten)

 

26- شهر بندری   Hamnstad (Port Of Call)

 

27- بحران   Crisis

 

28- تخم مار  The Serpent's Egg

 

29- میان پرده تابستانی  Summerplay (Sommarlek)

 

30- برای شادی   To Joy (Till glädje)

 

31- چشمه بکر   The Virgin Spring  (Jungfrukällan)

 

٣٣- لبخندهای یک شب تابستانی  Smiles Of A Summer Night

 

34- بهار باکره  Virgin Spring

برنده اسکار و برنده 4 جایزه دیگر و کاندید دریافت 2 جایزه دیگر

 

35- تشریفات   The Rite

 

۳۶- گفتگو با اینگمار برگمان   ingmar bergman introductions

گفتگو با برگمان درباره آثارش   فقط زیرنویس انگلیسی 

 

۳۷- موسیقی در تاریکی  Music in Darkness (Musik i mörker) زیرنویس فارسی 

فیلمنامه از داگمار ادکویست براساس رمانی از خودش، چهارمین فیلم برگمن، که به نوعی آغاز درخشش او بود فیلم در جشنواره ونیز (سال 1948) نامزد شیر طلای ونیز بود. 

 

دارای زیر نویس فارسی با کیفیت عالی


برای خرید اینجا کلیک کنید 


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آثار فوق لیست کامل را دانلود کنید


لیست کامل فیلم ها  را می توانید از اینجا  یا اینجا  دانلود  کنید


 

 فروش مجموعه فیلم های  فیلم های استنلی کوبریک stanley kubrick

  

فروش مجموعه فیلم های برنده جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان


فروش مجموعه کامل فیلم های الیور استون Oliver Ston


فروش فیلم های هنری ایرانی


فروش نسخه های فیلم بربلندیهای بادگیر Wuthering Heights


 
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo