فروش مجموعه فیلم های فاتح آکین Fatih Akin

1389/11/02 ساعت 12:56 ق.ظ


  

فروش مجموعه فیلم های فاتح آکین Fatih Akin 

 

 

1- در ماه جولای   In July (Im Juli.)

بازیگران:موریتز بلیبترو، کریستین پائول

ژانر:عاشقانه، کمدی

محصول:2000 آلمان

زیر نویس فارسی 

 

2- شاخ به شاخ (رو در رو)  Head-On (Gegen Die Wand)

بازیگران:بیرول اونل.گوون کیراچ.سیبل کیکیلی

ژانر:درام، عاشقانه

محصول:2003 آلمان و ترکیه

زیرنویس فارسی

برندهء خرس طلای جشنواره برلین.رو به رو که در سال 2004 سه جایزه معتبر اروپایی به دست آورد فیلمی است با مضمون ترک های مقیم آلمان، در این فیلم فاتح اکین به جای الگوی فیلم های مربوط به مهاجرت به پیچیدگی قهرمانانش وفادار می ماند و کار دست و بکری می کند. ـ داستان: چاهیت (برول اونل) مرد میانسال و دائم الخمری است که از عشق و غم از دست دادن همسرش خودکشی می کند. سبیل (سبیل ککیلی) دختر ترک تباری است که در خانواده ای متعصب زندگی می کند ولی دختری است خواهان ازادی و بی قیدی. تنها راه ازادی برای سبیل خودکشی بوده است و اکنون او نیز در اسایشگاه روانی بستری است. سبیل با دیدن چاهیت و دانستن اینکه او نیز ترک است از او خواهش می کند تا با هم ازدواج کنند. چرا که چاهیت ترک است و پدر سبیل او را به عنوان داماد خواهد پذیرفت. 

 

 

3- لبه بهشت   The Edge of Heaven (Auf der anderen Seite)

بازیگران:نیگول یسیلچای، باکی دورژاک، تانسل کرتیز، هنا شیگولا

ژانر:درام

محصول 2007:ترکیه.آلمان.ایتالیا

زیر نویس فارسی

فیلمی ازکارگردان برجسته ترک تبار سینمای آلمان که با داستانهای موازی که با ظاهر ساده و کادرهای زیباش باعث می شود که ذهن بیننده از موضوع منحرف نشود و در افکار شخصیت های داستان غوطه ور شود. فیلمی است پرعاطفه با لایه های تودرتوی عشق و احساسات انسانی که تنیده شده در نگاه فیلمساز به زندگی در فرهنگ دوگانه ترکیه و آلمان.در فیلم جدید فاتح اکین، کارگردان برجسته ترک تبار سینمای آلمان، مانند آثار دیگر او، فرهنگهای ترکیه و آلمان باردیگر در برخورد با یکدیگر، زندگی آدمهای قصه را در هم می کوبند. فیلم ماجراهای پراکنده شش شخصیت، چهار ترک و دو آلمانی، را باز می گوید، از نسلهای مختلف، که حوادث زندگی، آنها را در تماس هائی عاطفی و گاه مرگبار با هم قرار می دهد. این فیلم را منتقدان جهان به عنوان یکی از بهترین فیلم های دهه اخیر، ستایش کرده اند.  (جایزه بهترین سناریو را از جشنواره کن2007 ـ اولین جایزه‌ LUX سینمای اروپا از سوی پارلمان اروپا) ـ این فیلم در ایران با نام « گوشه ای از بهشت » نیز شناخته می شود. ـ داستان: پیرمردی به نام علی (کورتیز) به ... خانه ای در آلمان رفته و با زنی ترک تبار به نام یتر (کوسه) آشنا می شود. علی پس از مدتی به او سخت دل می بندد به نحوی که حاضر می شود کل درآمد یک ماه یتر را بپردازد تا او به خانه اش بیاید و فقط با او باشد. یتر می پذیرد وبه منزل علی کوچ می کند. علی شبی بر اثر زیاده روی در خوردن مشروب... 

 

 

4- روح آشپزخانه   Soul Kitchen

بازیگران:آدام بوسدوک، موریتزبلیبترو

ژانر:کمدی

محصول:2009 آلمان

زیرنویس فارسی

برنده جایزه ویژه هیئت داوران در جشنواره فیلم ونیز 2009، برنده جایزه سینمای جوان برای فاتح آکین در جشنواره ونیز 2009، ـ داستان: در هامبورگ، سرآشپز آلمانی یونانی زینوس ندانسته آرامش در محله را تنها با استخدام کردن سر آشپز با استعداد تری به هم می ریزد. 

 

 

5- نیویورک دوستت دارم   New York, I Love You

کارگردانها:فاتح آکین، یوان آتال

بازیگران:برادلی کوپر، ناتالیا پورتمن

ژانر:درام، عاشقانه

محصول:2009 امریکا.فرانسه

زیرنویس فارسیبرای خرید اینجا کلیک کنید 


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آثار فوق لیست کامل را دانلود کنید


لیست کامل فیلم ها  را می توانید از اینجا  یا اینجا  دانلود  کنید

 

 فروش مجموعه فیلم های برنده جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان 

 

  

سینما اندیشه 1  

 

 

فروشگاه تخصصی فیلم های هنری ایرانی  

 

فروشگاه تخصصی سینمای مستند  

 

فروشگاه تخصصی تئاتر    

 

بیوگرافی کارگردانهای شاخص  


 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo