فروش مجموعه فیلم های روبرتو بنینی roberto benigni

1390/03/28 ساعت 02:13 ق.ظ

 

 

                فروش مجموعه فیلم های روبرتو بنینی roberto benigni 


 

1-زندگی زیباست   Life Is Beautiful

برنده جایزه اسکار

داستان فیلم در مورد یک خانواده خوشبخت سه نفره(پدر مادر پسر) است که در جنگ جهانی به اسارات نازی ها در می آیند. در این جاست که مادر خانواده از شوهر و پسر خود جدا می شود. پدر که نقش آن را روبرتو بنینی بازی کرده سعی دارد به پسر خود وانمود کند که این یک بازی است و...  ،  فیلمی عالی که با دیدن برخی صحنه های فیلم بیننده می ماند که بخندد یا گریه کند یا هردو. 

 

 

2- ببر و برف   The Tiger and the Snow <La Tigre e la neve 

 

بازیگران:ژان رنو،  بنینی 

 

 

3- ماه   La Luna

کارگردان:برناردو برتولوچی...بازیگران:روبرتو بنینی.جیل کلیبورگ

اثری : بی پروا. در توصیف این اثر بطور موجز شاید هیچ کلمه ای مناسب تر از "بی پروا" نباشد. برتولوچی در صحنه ای نسبتاً کوتاه از بازیگر ِ "ادیپ" ِ پازولینی نیز استفاده کرده تا جدای از هم-بودی ِ شخصیت های این دو فیلم (به تمثیل در صحنه ای با هم می رقصند) ادای دینی نیز باشد به پازولینی؛ هم به مثابه ی استاد و هم کسی که این سوژه را متقدماً در روایتی اسطوره ای به تصویر کشیده است. بی پروایی تا بدانجاست که شاید برای سلف اش : "پازولینی" نیز، با آن بی پروایی های مثال زدنی که او را بود(رک : سالو- قصه های کانتربری-دِکامرون و ...) متصور نبود. باید بی پروایی و جسارت حیرت آور این استاد را در به تصویر کشیدن "تابو" هایی این چنین - که از غریب العادت ترین مفاهیم روانکاوی و عرفی ست - را به حق ستود. 

 

 

4- زمینگیر قانون   Down by Law

کارگردان :جیم جارموش...بازیگران: روبرتو بنینی .تام وایتز، جان لوری

این فیلم یکی از سه فیلم، سه گانه دوران اول کار جیم جار موش است. که با سبک بصری منحصر به فرد، آمریکا و آمریکائیان امروز را به تصویر می کشند. این سه گانه شامل دو فیلم دیگر «عجیب تر از بهشت» و «قطار مرموز» است. ـ داستان: زک (تام ویتس) که یک دی جی است و جک (جان لوری) که دلال محبت است، هر دو به خاطر پاپوشی که برایشان درست شده به زندان می افتند. بعد از مدتی یک ایتالیایی عجیب و غریب به نام باب (روبرتو بنینی) به سلول آنها فرستاده می شود. انگلیسی دست و پا شکسته باب هم باعث خنده و هم عصبانی شدن زک و جک می شود. روزهای هر سه یکنواخت می گذرد تا روزی که باب اعلام می کند راه فرار از زندان را می داند.... ـ این فیلم در ایران با نام های «زیر سلطه قانون» و « مرگ بر قانون» نیز ترجمه شده است 

 

 

5- شب روی زمین   Night on Earth

کارگردان:جیم جارموش..بازیگران:روبرتو بنینی.جین رولندز

پنج داستان در یک زمان، در یک شب معمولی و در پنج نقطه جهان در تاکسی، جارموش پنج شهر لس آنجلس، نیو یورک، پاریس، رم و هلسینکی را برای داستانهایش بر می‌گزیند و یک داستان نیم ساعته را در هر یک از این شهرها با توجه به مشخصه های آن شهر بصورت سبک، عصبی، شاعرانه، طنزآمیز و سیاه خلق می کند. 

 

 

6- قهوه و سیگار   Coffee and Cigarettes

کارگردان:جیم جارموش...بازیگران:روبرتو بنینی، استیون رایت

جارموش حدود ده سال روى سه اپیزود از قهوه و سیگار کار کرد، اولین اپیزود در سال ۸۶ با حضور روبرتو بنینى و ستیون رایت، فیلمبردارى شد. در سال ۸۹ دومین قسمت آن همراه ستیو بوشمى و در سال ۹۳ با حضور تام ویتس و اگى پاپ قسمت سوم را به انجام رسانید که نخل طلاى جشنواره کن ویژه «فیلم هاى کوتاه» را براى جارموش به ارمغان آورد. در ابتدا جارموش در نظر داشت این فیلم هاى کوتاه را براى بازیگران سینما تهیه کند. تعدادى از بازیگران این سه اپیزود در فیلم هاى بعدى او به کار گرفته شدند. واما در مورد فیلم: در کافه اى هستیم و در این کافه ملاقات هایى انجام مى شود، این کافه مى تواند کافه اى شیک باشد، در لس آنجلس و یا کافه اى قدیمى و کهنه در ممفیس. در اینجا از همه چیز و هیچ چیز سخن به میان مى آید، با خدمتکارانى روبه رو مى شویم و اغلب از آ نها چاى مى خواهیم، اما وقتى مى خواهیم بعد از آن چیز دیگرى سفارش دهیم غالباً قهوه مى خواهیم و همراه آن سیگارى دود مى کنیم. در اینجا وقتى ستاره هاى عالم هنر با هم برخورد مى کنند، انفجارى رخ نمى دهد (!) اینها آدم هایى معمولى اند با حرف هاى معمولى. حرف مى زنیم حرف مى زنیم و گاهى سعى مى کنیم که بفهمیم طرف مقابلمان چه مى گوید. 


 

۷- پینوکیو  Pinocchio   

کارگردان: روبرتو بنینی

بازیگران : روبرتو بنینی، نیکلتا براسکی

فیلمنامه: روبرتو بنینی و وینچنزو کرامی ، اقتباسی از کتاب کارلو کولودی 

 

 

 کلیه آثار دارای زیرنویس فارسی 


 

برای خرید اینجا کلیک کنید 


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آثار فوق لیست کامل را دانلود کنید


لیست کامل فیلم ها  را می توانید از اینجا  یا اینجا  دانلود  کنید


فروش مجموعه فیلم های برنده جایزه اسکار بهترین فیلم غیر انگلیسی زبان


فروش مجموعه کامل فیلم های الیور استون Oliver Ston


فروش فیلم های هنری ایرانی


فروش نسخه های فیلم بربلندیهای بادگیر Wuthering Heights


فروش مجموعه کامل فیلم های اینگمار برگمان

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo